1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Griffin Art (GART): Projesi nedir? Geleceği var mı?

Griffin Art (GART), Binance Akıllı Zincirinde, şeffaf, güçlü, güvenilir ve yeni nesil, merkezi olmayan bir projedir.

Aynı zamanda, en yeni büyük NFT pazarı ve bir GameFi yani oyun projesidir. Bu yazımızda Griffin Art token nedir ve projenin genel olarak özelliklerinden bahsedeceğiz.

İçindekiler

Griffin Land Mobil Oyunu!

Griffin Art, ayrıca, GART jetonu ve NFT pazar yerine entegre olan mobil oyun türleri yaratacak. Oyuncuların oyun içinde oynamasına, takas etmesine, NFT öğelerini kullanmasına ve jeton kazanmasına izin verir. 

Oyunlara sadece GART sahipleri erişebilecektir. Rekabetçi oyunlarla GART token kazanabilecekler. Griffin Land, platformun ilk oyunu olacak.

Griffin Land, oyunun beta sürümünü 17 Nisan 2022 tarihinde çıkardı. Gelişmeler için yazının alt kısmına linkleri bırakıyoruz.

Griffin Art (GART) Özellikleri:

Gamefi NFT Griffin Art
Gamefi ve NFT Oyunu Griffin Art

Griffin Art’ın, tüm işlemlerin %7’sini otomatik olarak alan, bu tutarla geri alım yapan ve aldığı tüm jetonları yakan bir geri alım işlevi vardır. Arka arkaya iki satış olmayacak, yani her satıştan sonra tahtada bir alım olacak. 

Dolaşım arzı her zaman bir fiyat artışı ile azalacaktır. Ayrıca, botlar bu geri satın alma mekanizmasını kötüye kullanamazlar, işlevin bazı bölümleri dokunulmaz hale getirmek için yükseltilmiştir.

Tüm işlemlerin token miktarının %2’sini alan ve sahiplerine orantılı olarak dağıtan bir yeniden dağıtım işlevi vardır. Bu nedenle, bir sahibinin sahip olduğu token miktarı her işlemde daima artmaktadır.

Ayrıca %2 pazarlama ücreti vardır.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Amber Group, Chelsea’nin Resmi Kol Sponsoru Oldu! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Griffin Art Projesi Nedir?

Griffin Sanat Platformu’nda, yeteneklerini sergileyebilecek çeşitli farklı yetenekli sanatçılar için Evrensel bir zemin oluşturuyorlar. Böylece ana akım ve niş dijital sanatçılar arasındaki uçurumu da kapatıyorlar. 

Bunu yapmak için kullanıcılarına (yaratıcılar, koleksiyoncular, tüccarlar) şık, kolay bir kullanıcı arayüzü, son teknoloji, merkezi olmayan, yaratıcı merkezli, düşük maliyetli, boyut destekli ve DeFi destekli evrensel bir pazar sunacaklar.

Pazara giriş stratejileri, topluluğu için NFT üretimine (GART) izin veren bir NFT pazarının başlatılmasını içerir. Griffin Art, Binance Akıllı Zincirinin erişilebilirlik, NFT paylaşımı, oluşturma ve sahiplik potansiyelinden yararlanan her şey dahil bir NFT pazarı olacak.

Öte yandan, bu NFT pazarı, Griffin oyunlarıyla ilgili bazı NFT öğelerini de sergileyecek. Pazar yeri ve oyunlar entegre bir biçimde birlikte çalışacak.

Web sitesi: https://griffinart.finance

Twitter: https://twitter.com/GriffinNFTArt

Telegram: https://t.me/griffinart

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın