1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Grkn Kimdir? Gürkan Bayburt Kimdir? Youtuber The Grkn!

YouTuber olan The Grkn YouTube platformunda yayıncıdır. Aktif olarak yayın yapan Grkn YouTube kanalında FIFA başta olmak üzere genellikle futbol oyunları oynamaktadır. Peki Grkn kaç yaşında, nereli ve nerede yaşıyor?

Grkn Kimdir?

Grkn Kimdir
Grkn Kimdir?

YouTuber Grkn hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Gerçek adının Gürkan Bayburt olduğu bilinmektedir. Kaç yaşında ve nereli olduğu çokça merak ediliyor olsa da malesef kendisi hakkında pek bir bilgi bulunmamaktadır.

Grkn Evli Mi? Eşi Var Mı?

grkn kimdir
grkn

Bir kız çocuğu sahibi olan Gürkan Bayburt’un kaç yıldır evli olduğu bilinmemektedir. Anladığımız üzere Gürkan Bayburt’un eşi yabancı uyrukludur.

Nerelidir? Nerede Yaşıyor?

Linkedin hesabındaki biyografisine göre kendisi şuan Edmonton, Alberta, Kanada’da yaşamaktadır. Kaç yaşında veya nereli olduğu bilinmemektedir.

YouTube Grkn

14 Eylül 2017 yılında açtığı YouTube hesabında 134 milyon izlenmesi bulunmaktadır. Aynı zamanda 362k abonesi bulunan YouTuber grkn aktif olarak YouTube hesabına video eklemeye devam etmektedir.

İnstagramda grkn.yt kullanıcı adı ile 46k takipçisi bulunmaktadır. Kendisinin bir Twitter’da kullanmaktadır. Twitter’da The_GRKN kullanıcı adı ile 3k takipçisi bulunmaktadır.

YouTube yayıncısı grkn hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Altta yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın