1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Hogwarts Legacy Piyasalara Çıkıyor !

Uzun bir süredir beklenen ve merakla piyasaya sunulması istenen Hogwarts Legacy çıkış tarihi belli oldu. Harry Potter dünyasını içine alan ve geniş bir oynanışa ev sahipliği yapan oyun sevenleri ile buluşacak. Birçok oyun severin heyecanla beklemiş olduğu açık dünya ve gameplay oyunu kısa bir süre sonra kullanıma hazır hale gelecektir. Çeşitli görsel efektleri ve karakterleri içerisinde bulunduruyor. Oyun konusu ve mekan seçimi açısından da potterhead fanlarının ilgisini çekiyor. Belirli süreler boyunca ertelenerek ileri bir tarihe atılan oyun en kısa sürede piyasaya sunulacaktır. Warner bros. Games tarafından yapımcılığı üstlenen oyun Harry potter evrenini açık bir şekilde anlatmaktadır. Hogwarts çıkış tarihi olarak 2020 yılı belirlenmiş olsa da daha sonrasında ertelenmelere maruz kalmıştır.

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi

Uzun süredir merakla beklenen rpg oyunu Hogwarts Legacy 2023 yılında çıkışı hedeflenmektedir. Oyun daha öncesinde de birçok kez ertelenmesiyle birlikte kesin bir tarih bilinmemektedir. Fakat yapımcılarının belirtmiş olduğu tarih olarak Şubat 2023 bulunmaktadır. Harry Potter fanlarının merakla beklemiş olduğu oyun yapımlarının arasında dört gözle beklenmektedir. Konferanslar arasında oyunun çıkış tarihi olarak 2020 yılı belirlenmişti. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı 2022’nin sonuna bir ertelenme süreci gerçekleşmiştir. Bu konulardan dolayı gözler Hogwarts Legacy oyununun ne zaman çıkacağı konusuna çevrilmektedir. Oyunun yapım şirketinin resmi twitter hesabından yapmış olduğu açıklamaya göre 10 Şubat 2023 tarihine ertelenmiş olarak bulunmaktadır.

Hogwarts’a Genel Bakış

Oyun,Harry Potter evrenini içine alarak keyifli bir oyun dünyası sergilemeyi hedeflemektedir. Oyun ilk olarak PC, PS4, PS5, Xbox one ve Xbox series platformları için sunulacaktır. İlerleyen süreçte ise nintendo switch platformuna ek bir sürüm olarak gelecektir. Ekibin yapmış olduğu açıklamaya göre oyunun deneyim açısından gelişmesi yönüyle ertelenmeler yaşanmıştır. Bir rpg oyun türü olan Hogwarts Legacy kendi sihirbazımızı yaratarak Hogwarts evreninde uzun bir yolculuğa çıkmanızı sağlamaktadır. Güçlü büyüler öğrenirken bir yandan devasa düşmanlar ile savaşabileceksiniz. Karakterlerin becerilerini geliştirmek açısından açık dünyadaki büyülü bitkileri toplayıp iksirler hazırlayabileceksiniz. Harry Potter dünyasına ait her ayrıntı Hogwarts legacy oyununda yer almaktadır.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Reçinenin Faydaları Nelerdir?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yorum yapın