1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

İşte PS Plus’ın yeni abonelik seçenekleri! Fiyatlar şaşırtıcı.

PS Plus’ın yeni çıkan abonelik seçenekleri, ucuz fiyatı ve kütüphane genişliği ile oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıdan dolayı oyun almakta zorlanan oyuncular, yeni abonelik seçenekleri ile rahatlamış bulunmakta.

Peki nedir bu PS Plus?

PS Plus, normal olan haliyle aylık veya yıllık olarak abone olunabilen, ayda bir ila iki oyun ücretsiz veren; ve online olan oyunların çok oyunculu özelliğine erişim sağlamanızı sağlayan bir abonelik türüdür.
Fakat yeni abonelik seçenekleri ile oyuncuya daha fazla özellikler sunuyor.

Buraya tıklayarak aboneliklerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Öncellikle en ucuz olan “Essential” paketini inceleyelim: Bu paket 40 Türk liralık fiyatıyla size aylık oyunlar,çevrimiçi oyun deneyimi ve özel indirimler sağlayacak. Diğer iki pakete göre daha az avantaj sağlayan bu seçenek,bizce çok mantıklı gelmedi. Eğer diğer seçeneklerin sağladığı özelliklere ihtiyacınız yoksa ve sadece çevrimiçi oyun oynamak istiyorsanız bu paket tam sizlik.
Diğer paketimizin adı “Extra” ucuz olan Essential paketimizin her özelliğine sahip olmakla birlikte size istediğiniz zaman oynayabileceğiniz (Abonelik boyunca) yüzlerce oyun veriyor. Fiyatı 60 Türk lirası olan bu paket, hem ekonomik hem de mantıklı.
Son paketimizin adı “Deluxe” aralarında 70 Türk lirası fiyatı ile en pahalı paket olan deluxe Extra’nın size sağladığı oyun kütüphanesinin dışında PS3 oyunlarını da sağlıyor. Fakat bulut üzerinden oynanan bu klasik PS3 oyunları, ülkemizde Sony’nin henüz getirmediği bir hizmet. İleride bu özelliğin ülkemize de geleceğini düşünüyoruz.

Ayrıca ileride fazla oyun geleceğini ve bulut sisteminin yaygınlaşacağını düşünüyoruz.

Son yazımız ilginizi çekebilir;”Disney Plus 24 Haziran’da Spiderman Filmlerine yer vericek!” Tıklayarak okuyabilirsiniz

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz!

Yorum yapın