1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

İşte Turkcell’ın yeni Gigabit hızındaki internet paketi!

Türk Telekomun yeni yayınladıkları paketlerinden ardından Turkcell kendi yeni internet paketlerini yayınladı.%36 daha uygun bu paketler Superonline garantisi ile satılıyor.

Turkcell’in çıkardığı yeni pakete buradan ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük veri sağlayıcılarından Turkcell, yeni gigabit hızındaki internet paketlerini yayınladı. 1000 megabit hızındaki bu paket 12 ay tahhüt ile sadece 249 Türk lirası.

Superonline daha önce de böyle bir hizmet sunuyordu fakat yüksek fiyatlardan dolayı talep oldukça azdı. 4 Ocak’a kadar devam eden bu tarife gerçekten pahalıydı, detaylarına bakarsak: İlk 3 ay 499 Türk lirası sonraki 9 ay ise 999 Türk lirası olan bu paket çok az talep görüyordu. Fakat yeni gelen paket fiyatlarıyla talebin artıcağı ön görülüyor.

İşte Turkcell'ın yeni Gigabit hızındaki internet paketi!

1000 Megabit download hızının yanında 20 megabit upload hızı olması yine paketin eleştirilmesine yol açtı. Bizce de 20 Megabit upload hızı fazla gönderi yapan insanlar için oldukça yetersiz.Türk Telekom’un paketleri ise şöyle: 3 farklı paketi olan Türk Telekom’un ilk paketin 200 Megabit download ve 10 megabit upload hızı var ve 219 Türk liralık bir fiyata sahip.

İkinci paket ise 500 Megabit download hızıyla birlikte 20 Megabit upload hızı sağlıyor, bu paketin fiyatı ise 289 Türk lirası. Son paket ise 1000 Megabit download hızına ve 20 Megabit upload hızı sağlıyor bu paketin fiyatı ise 389 Türk lirası. Turkcell Superonline size 1000 megabit interneti %36 daha uyguna sağlamakta bulunuyor.

Daha uygun bir paket istiyorsanzız, Türk Net eğer altyapınız destekliyorsa 1000 Megabit interneti 139 Türk lirasına sunuyor. Son zamanlarda çokça insanlarının dikkatini çekmeyi başaran Türk Net, bizce gerçekten uygun bir fiyata yüksek hızlar vaat ediyor.

Son yazımız ilginizi çekebilir;”Apple Tarafından Facebook’a engel!” Tıklayarak okuyabilirsiniz

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi belirtip, emojiler ile de duygularınızı belirtebilirsiniz.

Yorum yapın