1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Johnny Depp Ve Amber Heard Davası: Neler Yaşandı?

Tüm dünyanın konuştuğu Johnny Depp ve Amber Heard davası dünyada yankı uyandırmaya devam ediyor.

İkili arasında, kopan parmak, darp iddiaları, cinsel saldırılar, ölüm tehditleri ve ardı ardına kesilmeyen iddialar.. Dünya, bu ikilinin arasındaki şok edici iddiaları konuşuyor. Arkası kesilmeyen iddialar herkesi şok içinde bırakırken, kim haklı diye düşünmemize sebep oluyor. Siz de, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.

Şimdi sizlere sırasıyla bu ikili arasındaki yaşananları derleyeceğiz. Bu ikili arasında neler yaşandı? Kim haklı? İkili arasındaki davada çok konuşulanlar.. İşte Detaylar..

Amber Heard ve Johnny Depp nasıl tanıştı?

İkili 2009 yılında, başrol oynadıkları Tutku Günlükleri filminde tanıştılar. O günlerde Johnny Deep 46 yaşında, Amber Heard ise 23 yaşındaydı. 23 yaşındaki Heard o günlerde ressam ve fotoğrafçı Tasya van Ree ile aşk yaşıyorlardı.

Amber Heard ve Johnny Depp nasıl tanıştı? Tutku günlükler

Bu yazı ilginizi çekebilir: Margot Robbie’li Barbie Filminin Çıkış Tarihi Ve Oyuncuları Belli Oldu! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Johnny Depp ve Amber Heard ne zaman boşandı?

23 Mayıs 2016 yılında, Amber Heard, boşanma davası açarak Depp’e karşı geçici uzaktaştırma kararı çıkarttı. Depp’in kendisine fiziksel istismar ettiğini öne sürerek aynı zamanda Depp’in bu zamanlarda alkolün veya uyuşturucunun etkisi altında olduğunu öne sürdü.

Heard, bu süre içerisinde Depp’in kendisine bir telefon fırlattığını ve yüzünün morardığını belirtti. Ancak bir polis yetkilisi olay ile ilgili bir delil olmadığını belirtti.

Johnny Depp, Amber Heard'ı dövdü mü?

Johnny Depp dava açtı!

Aralık 2018 yılında Amber Heard, Washington Post gazetesinde aile için kötü muameleye maruz kalan kadınlarla ilgili bir yazı kaleme aldı ancak bu yazıda eski eşi Depp’in adını anmamıştı.

Johnny Depp 2019 yılında yazısı nedeniyle Amber Heard hakkında 50 milyon dolarlık karalama davası açtı. Amber Heard, hakkındaki karalama davasının reddedilmesi için verdiği hukuk mücadelesi sonuç vermeyince 100 milyon dolarlık karalama davası açtı.

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davasında yaşananları, her gün milyonlarca kişi takip ediyor.

Johnny Depp ve Amber Heard davasında çok konuşulanlar!

Johnny Depp: ”Dava nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın. Ben her şeyimi kaybettim. Bu sonsuza kadar benimle kalacak. Neyse ki çocuklarım Amber’ın yanında olmayı reddetti. Bugün hala yaşıyorsam onlar için yaşıyorum.”

Johnny Depp: ”Burnumu kırdın diye bağırdı. Böyle birşey olmadığını biliyordum, onu sakinleştirmeye ve burnuna bakmaya çalıştım ama izin vermedi. Banyoya gitti ve mendili çöpe attı. Çöpten mendili çıkardım. Yakından baktığımda mendilin üzerindeki kan değil, kırmızı bir ojeydi.”

Johnny Depp’in eski sevgilisi Wiona Ryder: ”Gördüğüm hiç kimseye şiddet veya tacizde bulunmadı. Onu gerçekten dürüstçe ve iyi bir adam olarak tanıyorum. Bana ve sevdiği insanlara karşı çok koruyucuydu. Onun yanında kendimi her zaman çok güvende hissettim.”

Johnyy Depp’in eski sevgilisi Vanessa Paradis: ”Onu 25 yıldır tanıyorum. 14 yıl beraber yaşadık ve iki çocuk büyüttük. Bu süreç içerisinde Johnny hep nazik, kibar ve cömertti. Şiddet yanlısı değil. Hiçbir zaman bana zarar verecek birşey yapmadı.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Yorum yapın