1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

League of Legends 12.10 Güncellemesinden Sonra En İyi 5 Orman Şampiyonu!

Orman, League of Legends oyunu için tartışmasız en teknik ve kritik roldür. Bir orman şampiyonu oynamak, oyun hakkında muazzam bir bilgi birikimi gerektirir. Çünkü etkili oynamak ve baskın yapmak kolay değildir.

Oynamak için en iyi ormancıyı seçerken birden fazla faktör göz önünde bulundurulur. Baskın ve öldürme yeteneklerinin yanı sıra, bir ormancının dayanıklılık ve güç gibi çeşitli yönlerine önem verilmelidir.

Meta ve şampiyon gücü, genellikle yumuşak ormancılığın temposunu kontrol etmede temel faktörleri oynar ve bazı ormancılar diğerlerinden çok daha güçlüdür. Şu an itibariyle, League of Legends 12.10 yaması (şampiyon dayanıklılığı), şampiyon seçimi açısından önem kazandı. League of Legends 12.10 güncellemesinden sonra en iyi beş orman şampiyonlarını aşağıda sıraladık.

12.10 Yamasından Sonra League of Legends’ta Seçilebilecek En İyi Beş Orman Şampiyonu

1. Rengar

League of Legends Rengar
League of Legends Rengar

Rengar, ormanda her zaman güçlü bir seçim olmuştur. Şampiyon dayanıklılık güncellemesi, ormanını daha da güçlendirdi. Artık daha verimli bir şekilde baskın yapıp yol alabilir ve oyunun kontrolünü çok daha hızlı ele alabilir.

Rengar, son birkaç aydır Riot Games’in radarında. 12.6 yamasında, yalnızca en son sürümde ince ayar yapılması için küçük bir yeniden çalışma getirdi.

Rengar, şüphesiz şu anda League of Legends’ın en iyi ormancılarından biridir.

2. Trundle

League of Legends Trundle
League of Legends Trundle

Trundle, League of Legends yama 12.10’da yarığı sert bir şekilde vurdu. Dayanıklılık güncellemesi, ona rakiplerinden sağlık, büyü direnci ve zırh çalma yeteneği veriyor.

Oyunun Troll King’i, jungler.gg’e göre %53.2 gibi şaşırtıcı bir kazanma oranıyla metadaki en iyi ormancılardan biri.

3. Kha Zix

Kha Zix
Kha Zix

Kaz’Zix, LoL’deki ilk çıkışını 2012’de yaptı ve en iyi suikastçı şampiyonlarından biri olmaya devam ediyor. En güçlü tek hedefli hasar verenlerden biridir ve onu erken Yengeç dövüşleri ve nehir düelloları içeren mükemmel bir istilacı yapar.

12.10 dayanıklılık güncellemesi, Kha’Zix’in bunu bir avantaj olarak kullanmasına ve Karthus, Evelynn ve Nidalee gibi ölçeklemeyi tercih eden rakip ormancılara karşı çarpışmaları zorlamaya çalışmasına neden oldu.

4. Volibear

Volibear
Volibear

Acımasız Fırtına, League of Legends 12.10 yamasından sonra yeniden yükselişte. Volibear, savaşlar sırasında yeterli yedekleme sağlamak için kesinlikle ormancılar arasında en popüler seçimlerden biridir.

Uzman bir ganker olmasının yanı sıra, ormanda bir terör olan dayanıklı bir savaşçıdır. Volibear, çarpışmalar sırasında rakiplerine büyük miktarda hasar verirken aynı zamanda ağır bir şekilde tanklıyor.

Şu anda eklenen HP, zırh ve büyü direnci ile en iyi orman seçimlerinden biri.

5. Wukong

League of Legends Wukong orman
League of Legends Wukong

Wukong genellikle üst koridor için bir seçim olsa da, League of Legends 12.10 yaması onu ormandaki tartışmasız en iyi seçim olmaya itti. Maymun Kral’ın mevcut beceri seti, etkili baskınlar sağlamasına ve takım dövüşleri sırasında canavar olmasına izin veriyor.

Lig 12.10 yamasındaki ince ayarlar, Wukong’un uzun süreli takım dövüşleri sırasında etklili oluyor. Dayanıklılık güncellemesi Maymun Kral’ı yeniden canlandırdı ve şampiyonlar listesindeki en iyi çarpışma ormancılarından biri durumunda.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”iPhone’un İOS 16 Güncellemesi İle Kilit Ekranına Yeni Özellikler Getirecek!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Not: Bu makale özneldir ve yalnızca yazarın görüşlerini yansıtır.

League of Legends en iyi beş orman herolarını derlediğimiz bu yazımız hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın