1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Lina Valentina, Kadınların Güçlenmesini Teşvik Etmek İçin 7 Binden Fazla NFT Yayınlayacak!

Sanatçı Lina Valentina, kadınların güçlendirilmesini teşvik etmek ve aile içi şiddeti kınamak için bir NFT koleksiyonu başlatmaya hazırlanıyor.

“No More” NFT koleksiyonu, her biri bir kadın yüzünü temsil eden 7.777 benzersiz dijital varlıktan oluşuyor. Valentina’ya göre, aile içi istismarın sessiz kurbanlarına cesaret sunmayı ve NFT koleksiyonu aracılığıyla onları konuşmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.

Valentina’ya göre NFT topluluğu çeşitlilikten yoksun. Koleksiyonunun kadınları NFT alanına dahil olmaya da teşvik edeceğini söyledi.

Lina Valentina ayrıca şunları söyledi:

NFT’ler ve sanat bariz görünüyor, sanatçıların kendilerini ifade etmeleri ve duyulmaları için yeni bir yol. Çevremdeki birçok sanatçı kendilerini NFT sektöründe konumlandırıyor. Ne yazık ki, bu alanda hala çok az kadın sanatçı var, sadece %5. “No More” dizisi de kadınları bu gelişen sektöre yatırım yapmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.

İçindekiler

Kazancın %10’unu Derneğe Bağışlayacak!

Lina Valentina ve ekibi ayrıca aile içi ve cinsel şiddet mağdurlarına yardım etmek için kazançlarının %10’unu Güvenli Ufuk Derneği’ne bağışlayacak.

NFT’ler ayrıca Valentina’nın ve diğer sanatçıların bir amaç için yaptıkları çalışmalarla birlikte meta veri tabanındaki bir dijital galeride yer alacak. Ayrıca The CoolHeArt Gallery’de hayranların Valentina’nın kendisiyle buluşabileceği özel bir sergi de düzenlenecek.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Nasa Ve Epic Games, Marslı Metaverse Yaratacak!! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Lina Valentina Kimdir?

Lina Valentina Kimdir?

Valentina, hem Los Angeles hem de New York’ta yaşayan tanınmış bir sanatçıdır. Eserleri Los Angeles’taki sanat galerilerinde ve INKspired ve GoodweekendMag dergilerinin kapaklarında yer aldı. Aynı zamanda kadınları çalışmalarıyla cesaretlendiren vokal bir feminist. 2018’de Valentina, Adidas ile Shoe Palace Melrose Ave’de işbirliği yaptı.

Yorum yapın