1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Mauro İcardi İle Simge Sağın İnstagram’da Takipleşmeye Başladı!

Bu akşam Mauro İcardi, Aşkın Olayım şarkısı ile beraber bir story paylaşımı yaptı. Bu paylaşımda Simge Sağın’ı etiketleyen İcardi’ye Simge’den yanıt gecikmedi. İşte detaylar..

Mauro İcardi’den Simge Sağın Paylaşımı!

simge sağın maruo icardi
Mauro İcardi’den Simge Sağın Paylaşımı!

İcardi, henü 2 saat önce İnstagram hesabından Galatasaray sevinci ile beraber Aşkın Olayım şarkısını paylaştı. Bu paylaşımda şarkıcı Simge Sağın’ı etiketleyen İcardi yine ortalığı karıştırmayı başardı. Peki Simge Sağın’ın buna cevabı ne oldu? şte sonrasında olanlar..

Sİmge Sağın İcardi’nin Paylaşımına Karşılık Verdi!

mauro icardi simge sağın
Sİmge Sağın İcardi’nin Paylaşımına Karşılık Verdi!

Simge bu paylaşıma kalp ile story’de paylaşım yaparak karşılık verdi. İkilinin birbirlerini takip ettiği e görüldü. Kimse Simge ile İcardi’nin birbirlerini takip ettiğini bilmiyorken aniden bu detay göze çarptı.

Takipleşmeye Başladılar!

simge icardi
Takipleşmeye Başladılar

Birbirlerini takip etmiyorlarken, İcardi’nin bu paylaşımının ardından birbirlerini takip etmeye başladılar. Bu durum kafaları karıştırırken, bir başka olay ise, Simge Sağın’ın Beşiktaş’ı takip etmeyi bırakması oldu.

Simge Sağın Beşiktaş’ı Takipten Çıkardı!

Simge Sağın Beşiktaş'ı Takipten Çıkardı!
Simge Sağın Beşiktaş’ı Takipten Çıkardı!

Bu olanların ardından Simge’nin Beşiktaş’ı takipten çıkması kafaları iyice karıştırdı. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen İcardi Simge takipleşmesi konuşulmaya devam ediyor.

Mauro İcardi’nin Wanda Nara ile çalkantılı aşkından sonra Simge Sağın ile olan takipleşmesi ortalığı iyice kızıştırdı..

Yorum yapın