1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Minecraft Premium Yükleme Nasıl Yapılır?

Minecraft Crafting, oyun içerisinde kazılarak veya kesilerek elde edilen oyun malzemelerinin işlenmesi işlemidir yani çıplak elle kesilebilecek en kaliteli hammadde ahşaptır. Bu hammadde ile zanaat yoluyla çapa ve kürek üretilebilir. Minecraft Crafting Minecraft oyununun önemli noktalarından biri Minecraft Crafting sürecidir.  Minecraft Premium Yükleme süreçleri tapi edersek kolay ilerleme sağlamış oluruz. Öncelikle cihazınıza Minecraft Forge adlı bir program indirmeniz gerekiyor.  Ardından kurmak istediğiniz modun adını bulmanız gerekiyor.

Ardından “.jar” dosyasını Minecraft’ın “mods” klasörüne yerleştirin. Bunu başarmak için Windows Çalıştır bölümüne “%appdata%” yazmanız ve “Tamam” düğmesini tıklamanız gerekir.  Ardından açılan klasöre Minecraft isimli klasörü girin ve Jar uzantılı dosyayı mods isimli klasörün içine bırakın. 5 Mod için kurulum prosedürü yukarıdaki ile aynıdır. Ardından oyuna girip keyfini çıkarabilirsiniz. Bu adımları takip ederek kolayca Minecraft mod kurulumunu tamamlayabilir ve yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İçindekiler

Minecraft En Çok Sevilen Mod

Biosphere: Bu mod, tüm kötü engelleri ortadan kaldırır ve sizi gökyüzünün farklı yüzen biyomlarla dolu olduğu bir dünyaya dönüştürür.

 Botania: Diğer tüm modların aksine, çılgın ve farklı bir şey denemek istiyorsanız bu mod tam size göre.

The Aether: Bir portal aracılığıyla taşındıktan sonra, kendinizi güzel tasarlanmış yeni yüzen adalarla çevrili bulutların üzerinde bulacaksınız. Minecraft en çok sevilen Mod Bu mod en popüler modlardan biridir.

Minecraft Crafting Nedir?

Minecraft Crafting, oyun içerisinde kazılarak veya kesilerek toplanan oyun malzemelerinin işlenmesidir. Minecraft Crafting Nedir? Örneğin elle kesilebilen en kaliteli hammadde ahşaptır. Minecraft Premium Hesap Bu hammadde ile zanaat yoluyla çapa ve kürek üretilebilir.

Minecraft Crafting; Minecraft oyununun kilit noktalarından biri Minecraft Crafting, Çünkü süreç içerisinde kazıp keserek toplanan tüm malzemeleri dönüştürebilir veya başka bir malzeme ile birleştirerek başka bir malzeme oluşturabilirsiniz. Minecraft Premium Hesap Kısacası bu süreçte ihtiyacınız olan her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin, bir meşale yapmak için reçine ve kömür kullanmalısınız, hammadde olarak doğrudan kömür kullanırken, gövde 2 aşamadan geçer. Önce bu ağaç kesilir, hammaddesi levhadır, sonra ahşaptan yuvarlanır. Öte yandan bu vezirler, oyundaki en gerekli malzemeler arasında yer alan meşale, kazma, kılıç, bıçak ve merdiven gibi eşyaların yapımında kullanılır.

Minecraft Crafting Nasıl Yapılır?

Minecraft Crafting nasıl yapılır? 2 şekilde yapılabilir. Birincisi, en kolay ve en sınırlı malzemelerin bazılarını üretmek için kullanılan Envanter adı verilen, E tuşuna basıldığında açılan sandıklardaki 2×2 kare kısımdır. Ancak asıl ihtiyaç duyulan şey 3×3 “Crafting Table” yani malzemelerin temeli olan crafting table’dır.

Bedeninizde Crafting bölümünün (E tuşu ile açılan) 4 kutucuğa boşluğuna 1 adet “ahşap kalas” oluşturarak bunu yapabilirsiniz. Plakalara gelince, aynı kısmı kestiğiniz ağaçlardan topladığınız malzeme ağacını tek bir kareye yerleştirerek kolayca üretebilirsiniz.

Bu prosedürlerin evrelerinde uygulanması çok önemlidir. Bu adımları izleyin, crafting işleminin yürütülmesi size iyi sonuçlar verecektir.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: E Ticaret Yapmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler!

Yorum yapın