1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Oğuzhan Uğur Kimdir, Nerelidir? Sevgilisi Var Mı? (2023) Kiminle Birlikte?

YouTuber, Müzisyen, Yönetmen ve Senarist olan Oğuzhan Uğur bu aralar gündemden düşmüyor. Özellikle YouTube platformunda yaptığı Mevzular Açık Mikrofon ile kendisini tanımayan kalmadı.

Son günlerde ise Kahramanmaraş depreminde depremzedeler için yaptığı yardımlar ile kendisi saygıyı hakediyor. Peki Oğuzhan Uğur kimdir ne iş yapar? Oğuzhan Uğur’un sevgilisi var mı? Yeni sevgilisi kim? Şimdi merak edilen bu soruları beraber inceleyelim.

Oğuzhan Uğur Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Oğuzhan Uğur 2023 yılı itibari ile 39 yaşındadır. Oğuzhan Uğur’un burcu nedir diye soracak olursanız da, kendisinin Kova burcu olduğu bilinir. Oğuzhan Uğur’un babası emekli askerdir. Emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un iki oğlundan biri olan Oğuzhan Uğur toplamda iki kardeştir. Kardeşi Tuğrul Uğur 37 yaşındadır ve abisi Oğuzhan Uğur’dan 2 yaş küçüktür. Oğuzhan Uğur’un aslen Ankara’lı olduğu bilinir.

Oğuzhan Uğur Babası Hasan Atilla Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur kimdir babası Atilla Uğur kimdir
Atilla Uğur

19 Aralık 1957 yılında Ankara’da dünyaya gelen Atilla Uğur şuan 65 yaşındadır. Kendisi emekli Albay’dır. 1972-1975 yılları arasında Kuleli Askeri Lisesi’nden mezun olmuştur. 1975-1979 yılları arasında Kara Harp Okulu’nda öğrenim görmüştür. Ayrıca Hasan Atilla Uğur’un burcu ise Yay’dır. Kendisi Pakize Uğur ile evlidir be iki erkek çocuğu vardır.

Oğuzhan Uğur Boyu Kilosu?

1984 doğumlu olan ve 39 yaşında olan ünlü fenomen Oğuzhan Uğur’un boyu 1.71cm’dir. Kilosu ise yaklaşık 70kg olduğu bilinmektedir.

Oğuzhan Uğur Ve Eski Sevgilisi Müjde Uzman

Oğuzhan Uğur Müjde Uzman
Oğuzhan Uğur Müjde Uzman

Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur çifti yaklaşık 1 yıl önce ayrıldı. En son Kahramanmaraş için ofiste yardım ederken gözüken Müjde Uzman, acaba tekrar barıştılar mı diye merak edilmeye başlandı. Ancak barıştıklarına dair bir açıklamaları bulunmamaktadır. İkilinin neden ayrıldıkları ise bilinmemektedir.

Oğuzhan Uğur Eski Sevgilileri Kimler? Şuan Sevgilisi Var Mı?

Oğuzhan Uğur’un şuan sevgilisi yoktur. Daha önce ise, Müjde Uzman, Özlem ve Şeyma gibi isimlerle sevgilileri olduğu bilinmektedir.

Oğuzhan Uğur Twitter

Ünlü fenomen Twitter’ı aktif olarak kullanmaktadır. Şuan Twitter’da kendisinin 4milyon 400bin takipçisi bulunmaktadır. Kullanıcı adı ise OguzhanUgur’dur.Kendisinin şu ana kadar ise 5988 tweet’i bulunmaktadır.

Oğuzhan Uğur İnstagram

Kendisinin İnstagram’Da 4milyon 900bin takipçisi bulunmaktadır ve İnstagram’ı aktif olarak kullanmaktadır. Kullanıcı adı ise oguzhanugur_’dur. Kendisinin İnstagram’da şu ana kadar 1736 gönderisi bulunmaktadır.

Oğuzhan Uğur YouTube

Oğuzhan Uğur’un üç YouTube kanalı bulunmaktadır. YouTube BaBaLa TV kanalında 3,9M abonesi bulunmaktadır. P!NÇ kanalında ise 489K abonesi bulunmaktadır. Ayrıca kendisinin Oğuzhan Uğur adında bir kanalı daha bulunmaktadır ve kanalın abone sayısı 15K’dır.

“Oğuzhan Uğur Kimdir, Nerelidir? Sevgilisi Var Mı? (2023) Kiminle Birlikte?” üzerine bir yorum

Yorum yapın