1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

One Pearl Token (Δ); Borsanın Gizemli Tokeni!

One Pearl Token, yatırımcıların gözünde proje bakımından çok beğenilen aynı zamanda ise hala çoğu konuda esrarını koruyan popüler tokenler arasında yerini almayı başarmış bir kripto para birimidir. Birçok analist’e göre bear season( ayı sezonu) içinde bulunan bir tokendir. Bu kadar trend olması bu yönüyle hiç de şaşılacak gibi değil. narcobi.com yaptığı güncel araştırmalarla bu gizemi gözler önüne seriyor.

One Pearl Token, bugünkü fiyatı 0,000005 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ise ₺26.508.167 TRY’dir. (Δ) son 24 saatte yüzde kaybederek düşme grafiğinde seyreyliyor. Anlık dolaşımdaki arz bilinmemekle birlikte toplam arz maksimum seviyede. 10.000.111.100.999 (Δ) coin.One Pearl şuanda işlem yapılan en büyük borsalardan biridir. One Pearl Token (Δ); geliştirici cüzdanından gönderilen Ethereum işlemleri aracılığıyla ipuçlarını ortaya çıkaran anonim geliştiriciyi takip eden gizemli bir tokendir.

İçindekiler

One Pearl Token Neden Bu Kadar Gizemli?

One Pearl Token; bu yolculuk topluluğu yıllarca Bitcon işlemleri, 21e8 bloğunun gizemini araştırdı. Ayrıca geliştiricinin kimliğini ve jetonun amacını öğrenmek için sosyal medya platformlarına yönlendirildi. Likidite havuzunun kendisi 2140 yılına kadar kilitlidir. Bu geliştiricinin LP2’yi almaktan faydalanmayacağını garanti eder,Çünkü 118 yıl boyunca kilidi açılmayacaktır.

One Pearl Token Neden Bu Kadar Gizemli
One Pearl Token Neden Bu Kadar Gizemli

Hem alım hem de satımlarda %4 Likidite Havuzu vergisine sahiptir. Bu vergi bir yakma adresine gönderilen yeni LP belirteçleri oluşturmak için periyodik olarak kullanılır. Likidite Havuzunun kendisi 2140 yılına kadar kilitlidir. Bu, geliştiricinin LP’yi almadan faydalanamayacağını garanti etmiş olur, çünkü bu tokenin 118 yıl boyunca kilidi açılmayacaktır. 2140 yılının önemi, Bitcoin’in çıkarılacağı tahmin edilen yıl olmasıdır. Toplulukları belirteç ağının yanında bulunan (Δ) coin gizemli yapısı aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum’a olan yakınlığıyla binlerce yatırımcının dikkatini cezbeder haldedir.

One Pearl Token’in (Δ) Gelecekteki Hali Ne Olur?

One Pearl Token; bir çok yatırımcıya göre sadece bir fiyaskodur. Fakat aynı zamanda daha fazla yatırımcılar için büyük bir umut kapısı niteliğindedir. Bu büyük gizemli tutumun uzun vadede gerçekten güzel işler başarıp çokça yatırımcının yüzünü güldüreceğini düşündürüyor da değil.(Δ), topluluğu projenin gayet mantıklı ve gözleri kapalı bir şekilde girilmesi gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin ve Ethereum’un zengin ettiği onca insanı görüp de heyecanlanmamak elde değil.

Aynı zamanda fiyat tahmini yapmak çok zor. Artacağı konusunda büyük bir komplo teorileri bulunmaktadır. Bununla birlikte üzerinde bulundurduğu sır perdesiyle dışarıdan tam bir muamma olarak kalmaya devam etmektedir. Borsaya ciddiyetle baktığı görülen bu coin; adeta tüm takipçilerini gizemli bir polisiye filmi izletmek gibi hissettiren yatırıma davet ediyor. Piyasadaki bu çalkantılı dönemin ilerleyen günlerinde yeni gelişmeler olmasını bekleyen yüz binlerce insan var. Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından One Pearl tokeni hakkındaki fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”DragonBall Coin (DCB) : Oyun Oynarken Para Kazan!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından One Pearl Token hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın