1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Petek Alemdar Kimdir? Doğum Tarihi, Burcu Ne? (BİYOGRAFİ)

TikTok fenomeni Petek Alemdar kaç yaşında? Petek Alemdar kimdir? Petek Alemdar’ın sevgilisi kim? Doğum tarihi nedir? Gerçek adı? Hangi üniversitede okuyor? Petek Alemdar nerede yaşıyor? Boyu kilosu?

Sosyal medya fenomeni Petek Alemdar git gide popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Hakkında pek çok merak edilen soru olmasına rağmen hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Şimdi Petek Alemdar hakkında çokça sorulan soruları cevaplamaya çalışalım..

Petek Alemdar Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli?

Boyu 1.70 cm civarında olduğu tahmin edilen TikToker Petek Alemdar’ın kilosu ise 57 civarında olduğu düşünülmektedir. Kendisi hakkında net bir bilgi bulunmadığı için kendisi hakkında edilen tahminleri sizlerle paylaşıyoruz.

Petek Alemdar Kaç Yaşında?

Doğum tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor ama 20-21 yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Sevgilisi Var Mı? Kim?

Sevgilisi kim veya var mı net olarak bilinmese de Berk Oral (Vales) ile sevgili oldukları tahmin edilmektedir. Nereli olduğu ve nerede yaşadığı bilinmemektedir. Ancak İstanbul’da yaşadığı düşünülmektedir. Hangi üniversitede okuduğu gibi sorularda çokça merak edilmekte, ancak kendisi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Petek Alemdar’ın Makyajsız Fotoğrafı!

petek alemdar kimdir
Petek Alemdar makyajsız fotoğrafı

TikTok fenomeni Petek Alemdar’ın makyajsız ve eski hali..

Estetikli mi? Bu sorunun cevabı birçok kişi tarafından oldukça merak edilse de, estetikli olup olmadığı bilinmemektedir.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Petek Alemdar Sosyal Medya Hesapları

Petek Alemdar İnstagram hesabı : petekal kullanıcı adı ile instagramda 400k takipçisi vardır.

TikTok hesabı : TikTok’ta petekalemdar kullanıcı adı ile 1 milyon 500 bin takipçisi bulunmaktadır.

Siz TikToker Petek Alemdar hakkında ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kendisi hakkında net bir bilgi oldukça yazımızı güncelleyeceğiz.. Takipte kalın.

Yorum yapın