1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Rapçi Güneş Sevgilisi Var Mı? Boyu Kaç, Burcu Ne, Doğum Tarihi Nedir?

Suçlarımdan biri şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan şarkıcı Güneş 1 Aralık 1999 İstanbul doğumludur. 6 ay önce çıkardığı Suçlarımdan biri şarkısı 23 milyon kez izlendi ve Güneş kimdir diye merak edilmeye başlandı. Rapçi Güneş kimdir, gerçek adı nedir, boyu kaç, kaç yaşında? İşte merak edilenler..

Rapçi Güneş Kimdir? Gerçek İsmi Nedir?

Rapçi Güneş Taşkıran kimdir, gerçek adı ne?
Rapçi Güneş Taşkıran kimdir, gerçek adı ne?

Gerçek adı Güneş Taşkıran olan şarkıcı Güneş’in yaşı ise şuan 22‘dir. Güneş Taşkıran’ın boyu 1,70 olduğu tahmin edilmektedir, kilosunun ise 55kg olduğu düşünülmektedir. İstanbul doğumlu olan başarılı şarkıcı Güneş’in yaşadığı yer de İstanbul’dur. Güneş Taşkıran burcu ne? Doğum günü 1 Aralık 1999’dir. 199 doğumlu olan rapçi Güneş’in burcu ise Yay‘dır.

Bir Zamanlar O Ses Türkiye’ye Katılmıştı!

2015 yılında O Ses Türkiye’ye katılan Güneş Taşkıran birinciliği kılpayı kaçırmıştır. Finale kadar yükselen Güneş finalde birinciliği kaybettikten sonra, bu kaybı haksızlık olarak yorumlamıştı.

Güneş Taşkıran İnstagram

rapçi güneş taşkıran
güneş taşkıran

Başarılı müzisyenin instagramda g.unes kullanıcı adı ile 200k takipçisi vardır. Oldukça aktif kullandığı instagram hesabından bol bol story paylaşımları yapmaktadır. Aynı kullanıcı adı ile twitter hesabı mevcuttur, ancak hesap 2013 tarihinde açılmış ve şuan aktif kullanılmıyor.

Güneş sevgilisi var mı? İnstagram hesabından bol bol paylaşımlar yapsa da bununla ilgili bir paylaşımı olmamıştır. Sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Rapçi Güneş’in Şarkıları

Güneş, Uzi ile beraber 1 yıl önce çıkardığı Dua şarkısı ile iyi bir çıkış yakaladı. Youtube’da 55 milyon dinlenen Dua şarkısı en çok dinlenen şarkısıdır. Ayrıca 6 ay önce çıkardığı Suçlarımdan biri şarkısı da 22 milyon dinlenmiştir. Son şarkısı ise 3 ay önce çıkardığı NKBİ şarkısıdır.

Yorum yapın