1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Shiba Inu, Amazon İle Anlaşacak! Yakım Olacak!

Shiba Inu şimdi dünyanın en büyük ve en iyi e-ticaret platformlarından biri olan Amazon ile ortak olmayı planlıyor. Shiba Inu ve sahipleri bu ortaklıktan çok faydalanacak. Duyuru sonucunda Shiba Inu’nun bilinirliği arttı ve potansiyel yatırımcıların ek ödeme seçenekleri var.

Travis Johnson’ın ayda bir kez düzenli SHIB yakma işlemi gerçekleştiren SHIB yakma oyunları, yakında Amazon kullanarak SHIB’yi yakacaklarını ortaya koydu.

İçindekiler

Amazon’da SHIB Yakılacak!

Şu andan itibaren dükkan, gelirinin %1 ila %20’sini SHIB’yi satın almaya ayırmayı planlıyor ve bu da sonunda yanacak.

Shiba Inu, Amazon İle Anlaşacak! Yakım Olacak!
Amazon’da SHİB tokeni yakılacak

Her ayın 15’inde, işletme düzenli olarak Shiba yakmaları sunardı. Ancak, yeni bir versiyona göre, meme paraları artık her Pazar yakılacak.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”São Paulo FC, Artık Biletler için Kripto Para Birimi Kabul Ediyor!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Girişim, oyun reklamları, SHIB markalı ürünler ve SHIB temalı bir YouTube kanalı yoluyla gelen fonların bir kısmı ile toplamda 2.036.128.785 Shiba Inu’yu yaktı.

Sadece 2 Günde 220 Milyon SHIB Yakıldı!

Shibburn Twitter’a göre, toplam 220 milyon SHIB jetonu gerçekten de son 48 saat içinde geri çekilme olasılığı olmadan kararsız cüzdanlara başarıyla teslim edildi, yani yakıldı.

Son 24 saat içinde 99.868.377 meme madeni parası gerçekten dolaşımdan çekildi, oysa bir gün önce 119.604.404 Shiba Inu yakıldı.

Amazon ortaklık programından kısa bir süre sonra SHIBA INU’nun fiyatı yükselecek mi yoksa aynı mı kalacak? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Yorum yapın