1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

True Beauty Oyuncuları Yaşları Ve İsimleri! Konusu Ve Tüm Bilgiler!

True Beauty Oyuncuları Yaşları Ve İsimleri! Konusu Ve Tüm Bilgiler!
0

True Beauty oyuncuları, konusu, oyuncuları yaşları, erkek oyuncuları ve True Beauty incelemesi gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Güney Kore dizisi olan True Beauty’nin ilk bölümü 9 Aralık 202 tarihinde yayınlandı. Türü Romantik ve Komedi olan dizi sadece Güney Kore’de değil ülkemizde de oldukça seviliyor ve izleniyor. Peki True Beauty dizisinin oyuncularının yaşları, isimleri, başrol oyuncuları kimler? Şimdi çok merak edilen soruları hep beraber inceleyelim..

True Beauty Oyuncuları Ve Karakterleri

Bu kısımda True Beauty dizisinin başrol oyuncularını, erkek oyuncuları ve genel olarak tüm oyuncuların yaşlarını ve biyografi bilgilerini bulabilirsiniz.

Cha Eun-woo

Cha Eun-woo instagram
Cha Eun-woo

30 Mart 1997 yılında Güney Kore’nin Gunpo şehrinde dünyaya gelmiştir. Şuan 25 yaşında olan Cha Eun-woo aynı zamanda Koç burcudur. Boyu 183cm olan Cha Eun-woo’nun kilosu ise 73’dür. Kendisi oyuncu, model ve şarkıcıdır. Ek olarak kendisi Güney Koreli erkek grubu Astro’nun bir üyesidir.

Dizide Lee Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda kendisi True Beuaty dizisinin başrol oyuncusudur. İnstagramda eunwo.o_c kullanıcı adı ile 31,4 milyon takipçisi vardır.

Hwang In-youp

Hwang In-youp instagram
Hwang In-youp

19 Ocak 1991 tarihinde Güney Kore’nin Uijeongbu şehrinde dünyaya gelmiştir. Şuan 31 yaşında olan Hwang In-youp’un burcu ise Oğlak’tır. 1.85cm boyu olan Güney Koreli oyuncunun kilosu ise 75kg ağırlığındadır. Kendisi aktör, model ve şarkıcıdır. Kariyerine ilk model olarak başlamıştır.

Dizide ise, Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır. Ve dizinin başrol oyuncusudur. hi_high_hiy İnstagram kullanıcı adı ile 15.1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Moon Ga-young

Moon Ga-young instagram
Moon Ga-young

10 Temmuz 1996 yılında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi 10 yaşına kadar Almanya’da yaşamıştır. Şuan 26 yaşındadır ve kendisi Yengeç burcudur. 1,69cm boyunda ve 46kg ağırlındadır.

Dizide başrol olarak Lim Joo-Kyung karakterini canlandırmıştır. İnstagramda m_kayoung kullanıcı adı ile 8,7 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Park Yoo Na

Park Yoo Na instagram
Park Yoo Na

Doğum tarihi 23 Aralık 1997 olan ünlü oyuncu Güney Kore doğumludur. Şuan 25 yaşındadır ve Oğlak burcudur. 1.70cm boyunda ve 47kg ağırlığındadır. İnstagramda youna_1997 kullanıcı adı ile 3,4 milyon takipçisi vardır.

Dizide ise Kang Soo-Jin karakterini canlandırmıştır.

True Beauty Konusu Nedir?

Dizinin konusu, özgüven sorunu yaşayan ve kendini güzel hissetmek için dış görünüşüne önem veren Lim Joo-Kyung’un hikayesini konu almaktadır. Lee Su-Ho ile karşılaşan Lim Joo-Kyung’un hayatı bu adam ile değişecektir.

Türü Romantik ve Komedi olan dizi Güney Kore’de oldukça sevilmektedir. Dizi 4 Şubat 2021 tarihinde son bölümü ile final yapmıştır.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Yazar Hakkında

Yorum Yap