1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

True Beauty Oyuncuları Yaşları Ve İsimleri! Konusu Ne? (Tüm Bilgi)

True Beauty oyuncuları yazımızda, True Beauty oyuncuları, yaşları, karakterleri ve 2. sezon var mı gibi soruları cevaplayacağız.. Öncelikle dizinin konusu: Dış görünüşünü beğenmeyen ve kendini çirkin bulan Lim Joo-kyung‘un, makyaj yapmayı öğrenmesiyle değişen hayatını anlatıyor.

True Beauty Oyuncuları İsimleri Ve Karakterleri

Bu kısımda True Beauty oyuncuları ve karakterleri gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Cha Eun-woo (Lee Su-ho)

Cha Eun-woo

Lee Su-ho, okulun en popüler çocuğudur ve kimseyle ilgilenmemektedir. Ancak okula yeni gelen Lim Joo-kyung ile ortak noktaları bulunan ikili yakınlaşmaya başlarlar. Başta okulun içinde başlayan ilişkileri okulun dışına da taşacaktır.

Cha Eun-woo, 30 Mart 1997 yılında Güney Kore’nin Gunpo şehrinde dünyaya gelmiştir. Şuan 25 yaşında olan Cha Eun-woo aynı zamanda Koç burcudur. Boyu 183cm olan Cha Eun-woo’nun kilosu ise 73’dür. Kendisi oyuncu, model ve şarkıcıdır. Ek olarak kendisi Güney Koreli erkek grubu Astro’nun bir üyesidir.

Hwang In-youp (Han Seo-jun)

Hwang In-youp
Hwang In-youp

Han Seo-jun, okulun diğer bir popüler ve cool çocuğudur. Aynı zamanda tembel olan Han Seo-jun, okula yeni gelen Lim Joo-kyung’dan etkilenecek ve Lee Su-ho ile aralarında bir rekabet olacaktır. Kısaca Seo-hun okulun kötü çocuğudur.

Hwang In-youp, 19 Ocak 1991 tarihinde Güney Kore’nin Uijeongbu şehrinde dünyaya gelmiştir. Şuan 31 yaşında olan Hwang In-youp’un burcu ise Oğlak’tır. 1.85cm boyu olan Güney Koreli oyuncunun kilosu ise 75kg ağırlığındadır. Kendisi aktör, model ve şarkıcıdır. Kariyerine ilk model olarak başlamıştır.

Moon Ga-young (Lim Joo-kyung)

Moon Ga-young
Moon Ga-young

Başlarda kendisini çirkin bulan Lim Joo-kyung, bir süre sonra makyajda usta olacaktır. Makyajsız görülmekten korkan Joo-kyung, makyajlı hali ile arkadaşları taranfından cool olarak görülmektedir. Ancak makyaj ile güzelleşen Joo-kyung, iç dünyasını rahatlatamayacaktır.

Moon Ga-young, 10 Temmuz 1996 yılında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi 10 yaşına kadar Almanya’da yaşamıştır. Şuan 26 yaşındadır ve kendisi Yengeç burcudur. 1,69cm boyunda ve 46kg ağırlındadır. İnstagramda m_kayoung kullanıcı adı ile 8,7 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Park Yoo-na (Kang Soo-jin)

Park Yoo-na
Park Yoo-na

Kang Soo-jin, güzel bir kızdır ve makyaja ihtiyaç duymasına gerek yoktur. Dersleri de iyi olan Soo-jin’in ayrıca ailesi de zengindir. Dışarıdan rahat ve mükemmel bir hayatı var gibi görünen Soo-jin’in aslında zor bir hayatı vardır. Babası aşırı baskıcı bir babadır ve Joo Kyung ile de iyi bir arkadaş olsalar da arada bazı sorunlar vardır.

Park Yoo-na, 23 Aralık 1997 tarihinde Güney Kore’de doğmuştur. Şuan 25 yaşındadır ve Oğlak burcudur. 1.70cm boyunda ve 47kg ağırlığındadır. İnstagramda youna_1997 kullanıcı adı ile 3,4 milyon takipçisi vardır. Dizide ise Kang Soo-Jin karakterini canlandırmıştır.

Kang Min-ah (Choi Soo-ah)

Kang Min-ah
Kang Min-ah

Çok arkadaş canlısı olan Soo-ah, okula yeni gelen Joo-kyung ile yakınlaşacaktır. Kendisi arkadaş canlısı ve çok konuşmasıyla bilinir.

Kang Min-ah, 20 Mart 1997 tarihinde Güney Kore’nin başkenti Seoul şehrinde dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 26 yaşındadır. Kendisi 1.60cm boyunda ve 45kg ağırlığındadır. Kang Min-ah‘ın burcu ise Balık’tır. İnstagramda @minah320_97 kullanıcı adı ile 3.4Mn takipçisi bulunuyor.

Lim Se-mi (Im Hee-kyung)

Im Se-mi
Lim Se-mi

Hee-kyung, Lim Joo-kyung’un ablasıdır. Kardeşine göre prestijli bir üniversiteden mezun olmuş ve mükemmel bir kariyeri vardır.

Im Se-mi, 29 Mayıs 1987 tarihinde Güney Kore’nin Seoul kentinde dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 36 yaşındadır. Kendisi 1.67cm boyunda ve 48kg ağırlığındadır. İkizler burcu olan Im Se-mi’nin İnstagramda @susemee kullanıcı adı ile 1.6Mn takipçisi vardır.

Oh Eui-shik (Han Jun-woo)

Oh Eui-shik
Oh Eui-shik

Han Jun-woo, Joo-kyung’un öğretmenidir. İşinde başarılı ve saygı gören bir öğretmen olan Jun-woo, Joo-kyung’un ablasına ilgi duymaktadır, ancak bunun yanlış olduğunu biliyordur..

Oh Eui-shik, 1 Kasım 1983 yılında Güney Kore’nin Jeju-do bölgesinde dünyaya geldi. 2023 yılı itibari ile 39 yaşında olan tecrübeli oyuncunun boyu 1.77cm, kilosu ise 68kg civarıdır. Ayrıca kendisi Akrep burcudur.

Ayrıca, ”Cha Eun-woo Filmleri Ve Dizileri? Boyu Kilosu Kaç? Sevgilisi?” yazımız da ilginizi çekebilir..

True Beauty Konusu Nedir? Ne Anlatıyor?

True Beauty Konusu
True Beauty Konusu

Dizinin konusu, özgüven sorunu yaşayan ve kendini çirkin bulan Lim Joo-kyung‘un hikayesini konu almaktadır. Kendini çirkin bulan Joo-kyung, makyaj ile güzelleşecek ve okulun en güzel kızı olacaktır. Joo-kyung, okula sonradan katılmıştır ve katılmasıyla beraber ortak noktaları olan Lee Su-ho ile aralarında bir çekim olacaktır. Ancak okulun cool çocuklarından Han Seo-jun’da, Joo-kyung’dan etkilenecek ve Lee Su-ho ile rekabet yaşayacaklardır.

Dizi Ne Zaman Yayınlandı? Türü Nedir?

Güney Kore dizisi olan True Beauty‘nin ilk bölümü 9 Aralık 202 tarihinde yayınlandı. Türü romantik ve komedi olan dizi sadece Güney Kore’de değil ülkemizde de oldukça seviliyor ve izleniyor.

True Beauty İnceleme

1 sezondan oluşan dizi ulusal çapta oldukça sevilmiştir. Dizi hakkında ufak bir inceleme ve ön izleme yapmak istiyoruz.

1- Ju Kyung’un Sevimliliği

Ju Kyung, arkadaş canlısı, hoş ve olduğu gibi kabul edilmek istiyor. Dizi boyunca büyüdüğünü ve olgunlaştığını görmek seyirciyi tatmin ediyor. Onu kendini sevmeye başladığını ve sevgiye layık olduğunu fark ettiğini anlarken görüyoruz.

2- Su-ho İle Seo-jun Arasındaki Rekabet

Diziyi izlerken bir sonraki bölümde Seo-jun ve Su-ho arasında neler olacağını merak etmeyen yoktur. Kavga mı edecekler, yoksa aralarını düzeltecekler mi? İç içe geçmiş ilişkileri ile aralarındaki rekabet izleyiciyi tatmin ediyordu.

3- Su-ho İle Joo-kyung Aşkı

Joo-kyung, Su-ho’nun yanındayken kendini mutlu hissediyor. Çünkü Su-ho’nun koruyucu tavrı onu güvende hissettiriyor. Su-ho, Ju-kyung’un gerçek benliğini biliyor, ama onu yine de aynı şekilde görmesi aralarındaki romantizmi bizlere hissettiriyor.

4- Seo-jun’un Joo-kyung’a Duyduğu Tek Taraflı Aşk

Seo-jun ne kadar kötü olsa da, Joo-kyung’a karşı olan korumacı tavrı takdir görüyor. Joo-kyung, yaslanacak omuza ihtiyaç duyduğunda hep yanındaydı. Seo-jun’un bu platonik aşkı için olan çabası birçok izleyiciyi tahmin ediyoruz ki üzüyordur.

True Beauty Tüm Oyuncu Kadrosu

 • Hwang İn-youp (Han Seo-jun)
 • Cha Eun-woo (Lee Su-ho)
 • Moon Ga-young (Lim Joo-kyung)
 • Park Yoo-na (Kang Soo-jin)
 • Kang Min-ah (Choi Soo-ah)
 • Im Se-mi (Im Hee-kyung)
 • Kim Min Ki (Lim Ju Young)
 • Kang Chan-hee (Jung Se-yeon)
 • Yeo Joo-ha (Han Go-woon)
 • Lee Tae-ri (Wang Hyun-bin)
 • Kim Hye-yoon (Eun Dan-oh)
 • Oh Eui-shik (Han Jun-woo)
 • Jung Gun-joo (Ryu Hyung-jin)
 • Jeon Hye-won (Park Se-mi)
 • Seo Hye-won (Park Ji-hee)
 • Kim Myung-ji (Jin Hee-jeong)
 • Oh Yoo-jin (Joo Hye-min)
 • Go Woo-ri (Selena)
 • Jeong-Hwan Park (Im Jaepil)
 • Jang Hye-jin (Hong Hyeonsuk)
 • Jung Joon-ho (Lee Joo-heon)
 • Lee Woo-je (Kim Cho-rong)
 • Han Yi-young (Ha Ji-young)
 • Lee Sang-jin (Ahn Hyun Kyu)
 • Shin Jae-hwi (Lee Sung-young
 • (Lee Han-wi (Min Jae-joon)
 • Kim Hyun-ji (Kim Si-hyun)
 • Yoo Ji-soo (Kim Ji-yeon)
 • Park Hyung-jung (Lee Mi-hyang)

True Beauty (Gerçek Güzellik) Dizisi Soru Cevap

Ne Zaman Final Yaptı?

Dizi 4 Şubat 2021 tarihinde son bölümü ile final yapmıştır.

True Beauty başrol erkek kim?

Dizinin başrol erkek oyuncusu Hwang In-youp‘dur. Dizide Han Seo-Jun karakterini canlandırmaktadır.

True Beauty 2.sezon ne zaman?

Dizi 4 Şubat 2021 tarihinde final yapmıştır. Ne yazık ki 2. sezon gelmeyecektir.

Dizinin Türü Nedir?

Türü Romantik ve Komedi olan dizi Güney Kore’de oldukça sevilmektedir.

True Beauty (Gerçek Güzellik) Kaç Bölüm?

Dizi 16 bölüm sürmüştür.

Lee Soo ho Kimdir?

Lee Soo ho karakterini 26 yaşındaki Cha Eun-woo canlandırmaktadır.

True Beauty Film mi, Dizi mi?

Dizidir toplam 16 bölüm sürmüş ve final yapmıştır.

True Beauty Kaç Yaş Üstü İçindir? Yaş sınırı kaç?

Bilinen bir yaş kriteri yoktur. Dizi şiddet vs. içermediği için bilinen bir yaş kriteri yoktur.

True Beauty Hangi Kanalda?

2020 yılında Güney Kore’nin TVN kanalında yayınlanmıştır.

Bu yazıda True Beauty oyuncuları, dizi incelemesi, True Beauty oyuncuların canlandırdıkları karakterler, oyuncuların yaşları, ve konusu gibi bilgileri sizlere aktardık. Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

“True Beauty Oyuncuları Yaşları Ve İsimleri! Konusu Ne? (Tüm Bilgi)” üzerine 3 yorum

 1. kore dizileri ilgi çekici. bu true beauty dizisi de güzel. ama oyuncuların isimleri bi tuhaf 😀 komik:D

 2. kore dizileride tutuyor he. bu dizi güzel.. oyuncuları iyi oyuncular ama isimleri bi tuhaf 😀

Yorum yapın