1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Ücretsiz WordPress Temaları 2022 – Seo Uyumlu Temalar!

Tema web sitenizin olmazsa olmazıdır. Görsellik ve arayüz sizler kadar, ziyaretçileriniz içinde önemlidir. Seo uyumlu, mobil uyumlu, hızlı tema ve ayrıca ücretsiz temaları bulmak zordur. WordPress temalarınızın adsense uyumlu olması da önemlidir.

Temalarda beklediğimiz en büyük özelliklerden biri de hızlı olmasıdır. Bu yüzden temaların pagespeed değerleri önemlidir. Web sitenizin mobil uyumlu olup ve mobilde hızlı olması sizin yararınıza olacaktır.

Bu yazımızda en iyi ve en hızlı WordPress temalarını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Pagespeed ile temaların hız testini yaptık, bu değerleri temaların açıklama kısmında bulabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki listeden temaları kendi zevkinize göre seçerek ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

1- Incolor Teması

Incolor Tema

Incolor teması, dergi, haber ve blog için tasarlanmıştır. Masaüstü, mobil ve tablet için uyumlu olan hızlı bir temadır. Pagespeed hız testinde 79 puanı vardır. İndirmek ve demoyu incelemek için tıklayınız. Bağlantıya tıklayarak temaya dair özellikleri ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Günlük Tutmanın Bilim Destekli Faydaları! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

2- Blogstream Teması

Blogstream teması hafif tarzda klasik bir blog temasıdır. Masaüstü, mobil ve tablet için uyumlu olan hızlı bir temadır. Pagespeed hız testinde 83 puanı vardır. İndirmek ve demoyu incelemek için tıklayınız. Bağlantıya tıklayarak temaya dair özellikleri ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

3- Cardstyle Teması

Cardstyle teması

Dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz temiz bir blog temasıdır. Masaüstü, mobil ve tablet için uyumlu olan hızlı bir temadır. Pagespeed hız testinde 79 puanı vardır. İndirmek ve demoyu incelemek için tıklayınız. Bağlantıya tıklayarak temaya dair özellikleri ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

4- Instorm Teması

Instorm

Instorm teması, dergi, blog ve magazin sitelerine uygun tasarlanmıştır. Masaüstü, mobil ve tablet için uyumlu olan hızlı bir temadır. Pagespeed hız testinde 76 puanı vardır. İndirmek ve demoyu incelemek için tıklayınız. Bağlantıya tıklayarak temaya dair özellikleri ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

5- Kryex Nano Teması

Kryex nano temasını haber, blog, ve magazin için kullanabilirsiniz. Masaüstü, mobil ve tablet için uyumlu olan hızlı bir temadır. Pagespeed hız testinde 83 puanı vardır. İndirmek ve demoyu incelemek için tıklayınız. Bağlantıya tıklayarak temaya dair özellikleri ayrıntılarıyla bulabilirsiniz. Kryex temasını yükledikden sonra import etmeyi unutmayınız.

WordPress tema ücretsiz Türkçe, En iyi ücretsiz WordPress Temaları, En hızlı ücretsiz WordPress temaları ve en iyi wordpress temalarını verdiğimiz bu yazımız hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın