1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Web Güvercin Giriş! Yemek Sepeti Web Güvercin Uygulaması Nedir?

Web Güvercin, restoranlara gelen siparişleri detaylı olarak görüntüleyebilmek için Yemek Sepeti tarafından oluşturulan bir uygulamadır. Web Güvercin ve Web Portakal, Yemek Sepeti’ne üye olan iş yerlerine detaylı hizmet sunulmak amacıyla Yemek Sepeti tarafından oluşturulmuştur.

Bu yazımızda Web güvercin üye girişi, Web Güvercin Yemek Sepeti panel girişi, restoran girişi, ve kayıt olma işlemleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Web Güvercin Portakal

Yemek Sepeti‘ne üye olan restoranlar bu panel ile sipariş takibi, ürün yükleme, ürün düzenleme gibi işlemlerini kolayca yapabilmektedirler.

Web Güvercin Kayıt Olma İşlemi

Web Güvercin’e kayıt olmak için buraya tıklayarak gerekli bilgileri doldurmalısınız. Burada sizden iş yeri adınızı, işletme türü, ad soyad, mail adresi ve telefon numarası gibi bilgileri doldurmanızı istemektedir.

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin
Web Güvercin giriş

Web Güvercin uygulamasına buradan restoran girişinizi yapabilirsiniz. Açılan sayfada üye bilgilerinizi yani kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Buradan siparişlerinizi detaylı ve anlık olarak takip edebilir ve ürünlerinizi ekleyip, güncelleyebilirsiniz. Üye bilgilerinizi kesinlikle unutmamalısınız. Unuttuğunuz taktirde şifremi unuttum butonuna tıklayabilir veya teknikdestek@yemeksepeti.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Web Güvercin Müşteri Hizmetleri

Web Güvercin hakkında bir sorunuz veya bir sorununuz olduğunda aşağıdaki bilgiler ile müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

  • Telefon : +90 212 359 18 00
  • Müşteri Hizmetleri: 444 5 445
  • Mail Adresi: info@yemeksepeti.com

Web Güvercin Teknik Destek

Teknik destek hakkında desteğe ihtiyaç duyduğunuzda teknikdestek@yemeksepeti.com mail adresini veya +90 212 359 18 00 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın