1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

WhatsApp, Mesajlara Emoji İle Tepki Verme Özelliğini Getiriyor!

Metaya ait olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın, kullanıcıların bizim Instagram ve Twitter’da yaptığımız gibi mesajlara tepki vermesini sağlayan bir mesaj tepki özelliği üzerinde çalıştığı bildirildi. Bir mesaja verilen tepkiler, son kullanıcılara sunulmadan önce Android, iOS, WhatsApp Web ve WhatsApp masaüstü uygulaması için beta kanalında test edilecektir.

WhatsApp’ta Mesajlara 6 Emoji İle Tepki Verilecek!

WhatsApp’ın ifadeleri veya emojileri dünyada çok popüler. Artık bu emojiler, WhatsApp mesajlarında tepki olarak kullanılabilecek. Belirli mesajın altında altı emojilik bir set verileceği duyuluyor. Bu sefer kullanıcılar oradan gelen mesaja göre istedikleri emojiyi seçip paylaşacaklar. Bu özellik, WhatsApp mesajlaşma uygulamasının beta sürümünde geliştiriliyor.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Discord’un yeni politikaları tehlikeli ve yanlış bilgileri yasaklıyor. Tıklayarak okuyabilirsiniz.

WhatsApp'ta Mesajlara 6 Emoji İle Tepki Verilecek!

WhatsApp kullanıcıları yakında Instagram ve Facebook Messenger benzeri mesaj tepkilerini kullanabilecek. Bu özellik, kullanıcıların mesajlara emoji ile tepki vermesini sağlıyor. Mesaj tepkisini kullanmak için, kullanıcıların tepki vermek istedikleri bir mesaja dokunup basılı tutmaları ve ardından parmaklarını uygun emojiye sürüklemeleri yeterlidir. Bu özellik ile kullanıcılar bir grupta gelen ve giden mesajlara kimlerin tepki verdiğini görebilir.

WhatsApp Mesajlara Tepki Özelliği Ne Zaman Geliyor?

Raporda, özelliğin şu anda herhangi bir kullanıcı veya test kullanıcısı tarafından kullanılamadığı ve şu anda geliştirilmekte olduğu belirtildi. Yani net bir çıkış tarihi veremiyoruz.

WhatsApp Mesajlara Tepki Özelliği Ne Zaman Geliyor?

WhatsApp şu anda bu özellik üzerinde çalışıyor. Ancak bu özellik muhtemelen iOS, Android ve masaüstünün beta sürümlerinde test edildikten sonra kullanıma sunulacak.

Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilir ve emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilirsiniz.

Yorum yapın