1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

WhatsApp Plus Ne İşe Yarar? Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp Plus, WhatsApp‘ın en güncel ve eğlenceli sürümüdür. Kullanıcıların her konuşmayı farklı renkler, yazı tipleri ve arka planlarla ayrı ayrı özelleştirmelerine olanak tanır. WhatsApp Plus ayrıca orijinal uygulamaya göre daha fazla gizlilik seçeneği ve daha iyi grup kontrolleri sunar.

Orijinal WhatsApp’ta bulamayacağınız birçok yeni ve kullanışlı özellik sunar!

WhatsApp Plus apk kullananlar için özellikler:

 • Her konuşmayı farklı renkler, yazı tipleri ve arka planlarla ayrı ayrı özelleştirebilme.
 • Daha fazla gizlilik seçeneği ve daha iyi grup kontrolleri sağlar.
 • Kullanıcıların 1,5 GB’a kadar dosya göndermesine ve almasına izin verir.
 • Kullanıcıların 1,5 GB boyuta kadar video göndermesine ve almasına olanak tanır.

WhatsApp Plus kullananlar nasıl anlaşılır?

WhatsApp Plus kullananları, yukarıdaki belirttiğimiz özellikleri kullandığında anlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus Zararları Nelerdir? Güvenli Mi?

WhatsApp Plus apk indirmek size şu zararları verebilir:

 • Mesajlarınızın gizliliği tehdit altında olabilir.
 • Telefonunuza virüs bulaşabilir.
 • WhatsApp hesabınızı kaybetme riski yaşayabilirsiniz.
 • WhatsApp plus kullandığınızda reklamlar ile başınız ağrıyabilir.
WhatsApp Plus apk, uygulamayı daha sade ve basit hale getirirken, ayrıca kullanıcılara daha fazla özellik sunarak daha kullanışlı hale getiriyor.

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp Plus apk, uygulamayı daha sade ve basit hale getirirken, ayrıca kullanıcılara daha fazla özellik sunarak daha kullanışlı hale getiriyor.

 • Mavi tık gizleme özelliği
 • Yazıyor ifadesini gizleme özelliği
 • Silinen mesajları veya fotoğrafları bulma özelliği
 • Okundu işaretini gizleme özelliği
 • Kişiye özel çevrimiçi bildirimleri kullanma özelliği
 • Farklı tema çeşitleri
 • Geçmiş kayıtları saklama özelliği
 • Yukarıda Whatsapp plus özelliklerini listeledik. Ayrıca Whatsapp plus sürümünde bir çok dosya ve video uzantısı destekleniyor. Bununla beraber Whatsapp plus’ta 1 GB’a kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebiliyorsunuz.

WhatsApp Plus Apk Nedir?

Normal WhatsApp’tan ekstra olarak kullanıcılarına istediği özellikleri sunan WhatsApp Plus apk üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcılara farklı tema seçenekleri, bir çok gizlilik özellikleri sunarken, Üçüncü taraf bir uygulama olduğu için Google Play Store veya App Store uygulama mağazalarında bulunmamaktadır. Bundan dolayı apk dosyasına ihtiyacınız vardır.

WhatsApp Plus daha fazla gizlilik seçeneği ve daha iyi grup kontrolleri sağlar!

Bu özellik, profil resminizi, son görülme ve çevrimiçi durumunuzu kimlerin görebileceğini seçmenize olanak tanır. Ayarı, yalnızca bir grupta bulunan veya sizinle sohbet eden kişilerin bunları görebileceği şekilde de değiştirebilirsiniz.

WhatsApp Plus tamamen özelleştirme ve kişiselleştirme ile ilgilidir!

Plus özelliği tamamen özelleştirme ve kişiselleştirme ile ilgilidir. WhatsApp’ın yeni sürümü size daha fazla gizlilik seçeneği ve daha iyi grup kontrolleri sunuyor, ancak aynı zamanda konuşmalarınızı daha kişisel bir şeye dönüştürmenin de harika bir yolu.

WhatsApp’ın standart sürümünü yıllardır kullanıyorsanız, bu size çok önemli bir şey gibi gelmeyebilir; ancak sohbetlerinin arkadaş listelerindeki diğer herkesten (hatta sadece benzer ilgi alanlarını paylaşanlardan) farklı olmasını isteyenler için, bu yeni uygulamayı incelemeye değer kılan gerçekten harika özellikler var:

 • Her sohbeti farklı renkler, yazı tipleri ve arka planlarla ayrı ayrı özelleştirin. Her mesajın kalın mı yoksa siyah metinle altı çizili mi olacağını; emoji içerip içermeyeceğini; mesajlarınızdaki her kelimeden sonra kaç karakter görüneceğini (100’e kadar); vb. seçebilirsiniz, böylece iki konuşma birbirine tam olarak benzemez!

Sonuç:

WhatsApp Plus orijinal uygulamadan daha iyi bir deneyim sunuyor, ancak yine de mükemmel değil. Tüm özelleştirme seçenekleri arasında kaybolmak çok kolay ve nerede olduklarını bilmiyorsanız aradığınızı bulmak zor olabilir.

WhatsApp Aero indir, whatsapp aero v9.22 indir, WhatsApp Aero Son Sürüm indir, Hazar Bozkurt WhatsApp Aero, whatsapp aero v8.36 indir, whatsapp aero v9.41 indir ve whatsapp aero 10.0.2 apk gibi sorular oldukça merak ediliyor. Bu yazımızda WhatsApp Aero hakkında gerekli bilgileri verdik. Umarız hoşunuza gitmiştir..

Siz WhatsApp Plus kullanıyor musunuz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız ilginizi çekebilir:

“Elektriksiz ve Kablosuz Klima !” Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın