1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

WhatsApp Uygulamasına Market Alışverişi Özelliği Geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarına yeni bir özellik getiriyor. İşte detaylar..

WhatsApp şirketi, uygulamaya market özelliğini getirerek hizmetlerini genişletmeyi amaçlıyor. Şirket, uygulamaya gelecek olan market özelliği için JioMart ile ortaklığını duyurdu..

İçindekiler

Meta, WhatsApp’a Market Özelliği Getiriyor!

Meta, WhatsApp için market alışverişi özelliği için JioMart şirketi ile anlaştı. Meta, bugün Hindistan’da JioMart şirketi ortaklığıyla uygulamasında market alışverişi özelliğini başlattı.

WhatsApp Market Özelliği Nasıl Olacak?

JioMart’ın market kataloğu WhatsApp’ta görüntülenebilecek. Sepete ürün eklenebilecek ve yerel ödeme yöntemleri ile ödeme yapılabilecek. Öte yandan Mark Zuckerberg, WhatsApp’ın market özelliğini tüm dünyaya yaymak istediğini söylüyor.

İlk olarak Hindistan’da faaliyete geçen WhatsApp’ın market özelliği için Meta, JioMart ile ortaklık yapmıştı. Mark Zuckerberg, JioMart ile ortaklığı dolayısı ile heyecan duyduğunu açıkladı. Mark Zuckerberg, bu özellik sayesinde insanların yiyecek özelliğini karşılayabileceklerini söylüyor.

Dünya çapında e market özelliği gelişmeye devam ederken, WhatsApp’ında bu özelliğe başvurması şaşırtıcı değil. Belki de geç kalınmış olarak bile düşünülebilir. Dünyanın en değerli 11. şirketi Meta’nın sahibi Mark Zuckerberg’in WhatsApp için daha da yeni özellikler getiriceğini tahmin etmek zor değil. Yeni özellik olan market özelliği gelişmeye devam edecekken, bir yandan da WhatsApp uygulaması için haritalar özelliği geleceği biliniyor.

Yakında, WhatsApp uygulamasına haritalar özelliği geleceği tartışılıyor. Bu haritalar özelliği sayesinde ise, WhatsApp uygulaması sayesinde yakınlardaki otel, kafe, market ve birçok işletmeler görüntülenebilecek.

WhatsApp’ın market özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız ilginizi çekebilir:

“Baş Ağrısına Doğal Çözümler Nelerdir ?” Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın