1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Elmusto Kimdir? Kaç Yaşında? El Musto Nerelidir? (Tüm Bilgiler)

Sosyal medyada gerçek adı ve kaç yaşında olduğu merak edilen Elmusto kimdir, nerelidir, kaç yaşında, burcu ne, boyu kilosu kaç, gerçek adı ne, sevgilisi var mı?

İşte Elmusto’nun hayatı ve hakkında merak edilen sorular..

Elmusto Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kaç Yaşında?

Mustafa Murat Sarı (Elmusto) Kimdir?

Gerçek adı Mustafa Murat Sarı olan sahne adıyla Elmusto 2001 Erzincan doğumludur. Bebeğim Gel Locadayız, Çalkala, Hasbelkader ve Namussuz gibi şarkılarıyla ünlenmiştir. İstanbul Çekmeköy semtinde yaşayan 22 yaşındaki rapçi ilk olarak Bebeğim Gel Locadayız ile sosyal medyada dikkat çekmeyi başarmıştır.

Elmustor gerçek adı ile Mustafa Murat Sarı, 22 yaşındadır. Kendisinin doğum tarihi ve burcu gibi bilgiler ise bilinmiyor. Ayrıca kendisinin sevgilisinin olmadığı bilinir.

Elmustor Boyu Kilosu Kaç?

Kendisinin boyu 1.75cm, kilosu ise 58kg civarıdır.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Elmusto YouTube

Rapçi Elmusto’nun, ElMusto – Music adında YouTube kanalı mevcuttur. Ve YouTube kanalında 50 milyonu aşkın izlenmeyi (dinlenmeyi) geçmiştir. Gel bebeğim locadayız şarkısı ile TikTok üzerinde iyi bir çıkış yapan Elmusto’nun YouTube üzerinde ise en çok dinlenen şarkısı ise 21 milyon ile Agalar şarkısıdır. YouTube üzerinde en çok dinlenen ikinci şarkısı ise 14 milyon izlenme ile Namussuz şarkısıdır.

Son şarkısı Aksiyon ise 15 Eylül 2022 tarihinde çıkmıştır. Aksiyon şarkısı Spotify Türkiye Hot Songs listesindeki 10. gününde +100k izlenerek 69. sıraya yükseldi.

Elmusto İnstagram

İnstagramda ellmusto kullanıcı adı ile 34k takipçisi bulunmaktadır. Elmusto instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alttaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın