Elmusto Kimdir? Kaç Yaşında? El Musto Nerelidir? (Tüm Bilgiler)

Elmusto Kimdir? Kaç Yaşında? El Musto Nerelidir? (Tüm Bilgiler)
0

Sosyal medyada gerçek adı ve kaç yaşında olduğu merak edilen Elmusto kimdir? İşte Elmusto’nun hayatı ve hakkında merak edilen sorular..

Elmusto Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kaç Yaşında?

Mustafa Murat Sarı (Elmusto) Kimdir?

Gerçek adı Mustafa Murat Sarı olan sahne adıyla Elmusto 2001 Erzincan doğumludur. Bebeğim Gel Locadayız, Çalkala, Hasbelkader ve Namussuz gibi şarkılarıyla ünlenmiştir. İstanbul Çekmeköy semtinde yaşayan 21 yaşındaki rapçi ilk olarak Bebeğim Gel Locadayız ile sosyal medyada dikkat çekmeyi başarmıştır.

Elmusto YouTube

Rapçi Elmusto’nun, ElMusto – Music adında YouTube kanalı mevcuttur. Ve YouTube kanalında 50 milyonu aşkın izlenmeyi (dinlenmeyi) geçmiştir. Gel bebeğim locadayız şarkısı ile TikTok üzerinde iyi bir çıkış yapan Elmusto’nun YouTube üzerinde ise en çok dinlenen şarkısı ise 21 milyon ile Agalar şarkısıdır. YouTube üzerinde en çok dinlenen ikinci şarkısı ise 14 milyon izlenme ile Namussuz şarkısıdır.

Son şarkısı Aksiyon ise 15 Eylül 2022 tarihinde çıkmıştır. Aksiyon şarkısı Spotify Türkiye Hot Songs listesindeki 10. gününde +100k izlenerek 69. sıraya yükseldi.

Elmusto İnstagram

İnstagramda ellmusto kullanıcı adı ile 34k takipçisi bulunmaktadır. Elmusto instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alttaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

Bu kısımdan yorum yapabilirsiniz.