1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Fahriye Kesimal Kimdir? Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir?

Yalnız Kurt dizisinin Havva karakterini canlandıran Fahriye Kesimal kimdir? Atv’nin Yalnız Kurt dizisinde Havva karakteri ile dikkat çekmeyi başaran genç oyuncunun kaç yaşında olduğu, oynadığı diziler, nereli olduğu ve hayatı oldukça merak ediliyor. Şimdi genç oyuncu Fahriye Kesimal’i yakından tanıyalım.

Fahriye Kesimal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Yalnız Kurt Havva kimdir?
Fahriye Kesimal kimdir?

Şuan 22 yaşında olan genç oyuncu 7 Kasım 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Fahriye Kesimal, 2018 yılında Geleceğin Starı yarışmasına katılmıştır. Jüri üyelerinin Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak olduğu yarışmada seyircilerden aldığı oylar ile birinci olmayı başarmıştır.

Fahriye Kesimal Boyu Kilosu?

22 yaşındaki genç oyuncunun boyu 1.78 cm ve kilosu ise 60 kg’dır.

Fahriye Kesimal Burcu Ne?

Kendisi 7 Kasım 2000 tarihinde doğmuştur. Burcu ise Akrep’tir.

fahriye kesimal fotoğrafları
fahriye kesimal

Fahriye Kesimal Oynadığı Diziler

Kendisi 2023 yılında çıkacak olan Prestij Meselesi filmi ile beraber profesyonel oyuncula ilk adımını atmıştır. Fahriye Kesimal’in ilk dizisi ise Yalnız Kurt dizisidir. Genç oyuncu başka bir dizide rol almamıştır.

Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir?

Fahriye Kesimal ilk dizisi olan Yalnız Kurt dizisi ile Havva karakterini canlandırıyor ve güzelliği ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Kendisinin daha önce rol aldığı başka bir dizi yoktur. Dolayısı ile ilk dizi tecrübesini Atv yapımı olan Yalnız Kurt dizisi ile yaşamıştır.

Fahriye Kesimal Sosyal Medya Hesapları?

Kendisinin fahriyekesimal kullanıcı adı ile İnstagram hesabı bulunmaktadır. Bu İnstagram hesabı ile şuan 5.322 takipçisi bulunmaktadır. Dikkat çekmeye ve adını duyurmaya devam eden genç oyuncunun takipçi sayısı gittikçe artmaktadır.

Siz genç oyuncu Fahriye Kesimal hakkında ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

“Fahriye Kesimal Kimdir? Yalnız Kurt Dizisi Havva Kimdir?” üzerine bir yorum

  1. güzel oyuncu fahriye kesimalin oyunculuğunu beğendim. ileride dikkat çekecektir!

Yorum yapın