1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Pazar Günü Hangi Diziler Var 2023? Pazar Günü Dizileri!

Pazar günü dizileri, Pazar günü tv dizileri, Pazar günü yayın akışı, hangi kanalda hangi diziler oynuyor? ve Pazar günü akşam hangi diziler var? Bu yazımızda sırasıyla pazar günü bütün kanallarda hangi dizilerin oynadığını anlatıyoruz.

Pazar Günü Dizileri – Pazar Akşamı Hangi Diziler Oynuyor?

Evde zaman geçirenler için Pazar gününde hangi kanalda hangi dizilerin olduğunu sizler için sıraladık. Pazar günü akşam hangi diziler var? İşte detaylar..

Fox TV Pazar Günü Hangi Dizi Oynuyor? Pazar Yayın Akışı Fox TV!

Fox TV kanalında pazar akşamı ne oynuyor? Fox TV’nin Pazar akşamı için yayın akışı..

Tozlu Yaka Dizisi

tozlu yaka dizisi ne zaman oynuyor
tozlu yaka dizisi ne zaman oynuyor

Pazar akşamları saat 20:00’da Fox TV’de yayınlanan Tozlu Yaka dizisi pazar akşamları sevenleri ile buluşuyor. Tozlu Yaka dizisi, her Pazar akşamı saat 20:00’da yeni bölümüyle Fox TV’de yayınlanmaktadır. Tozlu Yaka dizisinin hangi dün yayınlandığını merak edenler için de açıklamış olduk. Dolunay Soysert ve Ecem Çalhan’ın başrol olduğu bilinen Tozlu Yaka dizisi birçok izleyici tarafından oldukça severek takip edilmektedir.

Kanal D Pazar Akşamı Hangi Dizi Oynuyor? Pazar Akşamı Kanal D Yayın Akışı!

Pazar akşamları Kanal D ekranlarında hangi dizinin oynadığını merak edenler için hemen cevaplayalım.

Yargı Dizisi

Yargı dizisi hangi gün oynuyor
Yargı dizisi hangi gün oynuyor

Her Pazar akşamı Kanal D ekranlarında Yargı dizisi saat 20:00’da ekranlara gelmektedir. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde olduğu Yargı dizisi her Pazar akşamı Kanal D’de yeni bölümüyle oynamaktadır. Oldukça sevilen dizi birçok zaman Twitter’da TT olmaktadır. Yargı dizisinin hangi dün oynadığını ve hangi kanalda oynadığını merak edenler için açıklamış oldu.

TRT 1 Kanalında Pazar Akşamı Hangi Dizi Oynuyor? TRT 1 Pazar Günü Yayın Akışı!

TRT1 ekranları da pazar akşamı merakla bekleniyor. Peki Pazar günü TRT 1’de Hangi Diziyor?

Teşkilat Dizisi

Teşkilat dizisi hangi gün oynuyor
Teşkilat dizisi hangi gün oynuyor

Pazar akşamı Teşkilat dizisini birçok kişi izliyor, bu zamana kadar 55 bölüm yayınlandı ve burdan seveninin bol olduğu anlaşılmaktadır. Her Pazar akşamları saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle sevenleriyle buluşmaktadır. Dizinin oyuncuları: Ezgi Şenler, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu ve Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun.

Show TV Kanalında Pazar Akşamı Hangi Dizi Oynuyor? Show TV Pazar Akşamı Yayın Akışı!

Pazar akşamları yeni dizi yayınlamaya başlayan Show TV’de pazar akşamlarının vazgeçilmezi durumda. Peki Pazar günü Show TV’de hangi dizi oluyor?

Güzel Günler Dizisi

Güzel Günler dizisi hangi kanalda oynuyor
Güzel Günler dizisi hangi gün oynuyor

Güzel Günler dizisi başlayalı çok olmuyor şu ana kadar sadece 2 bölümü yayınlanan dizi tutacak mı merakla bekleniyor. Her Pazar akşamı Show TV ekranlarında saat 20:00’da yeni bölümü yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin oyuncuları: Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Ecem Erkek ve Zeynep Çamcı.

Atv Kanalında Pazar Akşamı Hangi Dizi Oynuyor? Pazar Günü Yayın Akışı!

Pazar akşamları Atv kanalında hangi program oynuyor? İşte cevabı..

Kim Milyoner Olmak İster?

Kim Milyoner Olmak İster hangi kanalda oynuyor
Kim Milyoner Olmak İster hangi gün oynuyor

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu program her Pazar akşamları ATV ekranlarında yeni bölüm ve yarışmacılar ile oynamaktadır. Yakışıklı ve sevilen isim Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programı keyifli bir yayın olarak hem güldürüyor hem de bilgilendiriyor.

TV8 Kanalında Pazar Günü Hangi Dizi Oynuyor? Yayın Akışı!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında pazar akşamları hangi program oynuyor?

MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye hangi gün oynuyor
MasterChef Türkiye hangi gün oynuyor

Sevilen yemek programı Masterchef Türkiye her Pazar akşamı saat 20:00’da yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya‘ın sunuculuğunu yaptığı program 2018 yılından beri ekranlarda olmaya devam ediyor.

Çokça merak edilen Pazar günü en çok izlenen diziler, Pazar günü hangi filmler var, Pazar günü hangi diziler var 2023, Pazartesi günü hangi diziler var ve Pazar günü hangi filmler var gibi soruları vevapladık.

Pazar dizileri ve pazar akşamı dizilerini paylaşarak sizleri bilgilendirmek istediğimiz bu yazımızı beğendiniz mi? Yorum ve fikirlerinizi altta bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayınız.

“Pazar Günü Hangi Diziler Var 2023? Pazar Günü Dizileri!” üzerine bir yorum

  1. koyun şu pazar gününe güzel bi aile dizisi de izleyelim. eskiden ne diziler olurdu. pazar akşamları dizi izlemek güzel oluyor evde

Yorum yapın